Колективи

Ансамбль скрипалів під керівництвом Тетяни Геннадіївни Останіної був створений в 1989 році  з числа учнів струнної секції оркестрового відділу. За час існування він багато співробітничав з учнями-вокалістами, саксофоністами й віолончелістами. З 1994 року в  ансамблю  з'явилася назва -  “Струни душі” (концертмейстер Вішар О.М.),  і він щорічно  брав участь  у різних конкурсах, де посівав призові місця: Регіональний конкурс “Юний ансамбліст”, Всеукраїнський конкурс “Парад талантів” ( 2 місце, м.Дніпропетровськ,  2013р.), Міжнародний конкурс “Калейдоскоп талантів” (2 місце, м.Дніпропетровськ, 2015р.) . У репертуарі колективу твори  класичної й сучасної музики.

За роки навчання учасники ансамблю брали участь не тільки в конкурсах, але й у різних концертах з метою популяризації. А ще, із благодійною метою, виступали з концертами в загальноосвітніх школах, дитячих будинках, дитячому будинку інвалідів, коледжах і на концертних площадках  Саксаганського району.

Учні оркестрового відділу з великим задоволенням відвідують предмет "Ансамбль", тому що саме цей предмет учить їх таким важливим якостям як колективізм, взаємопідтримка  в сценічних умовах і під час поїздок на конкурси, а також розвиває гармонійний і мелодійний слух, ритмічну дисципліну, динамічне партнерство.  А групові заняття дарують радість творчості й духовний підйом, що так необхідно у вихованні дійсного музиканта.