Для вступників

Школа мистецтв  №1 є комунальним  позашкільним мистецьким навчальним закладом , в якому  учні у віці з 6 до 16 років здобувають комплексну естетичну освіту.

З 2022 року навчання проводиться відповідно до Освітніх програм елементарного та базового підрівнів початкової мистецької освіти, затверджених наказами Міністерства культури України  №352 від 24.04.2019 року та Наказу Міністерства культури України №562 від 23.07.2019 року . Термін навчання – 4; 6 або 8 років (залежно від віку дитини та напрямку навчання) на платній основі. Деякі учні мають пільги по платі за навчання, ці пільги  відповідають статті 26 п.2 Закону України «Про позашкільну освіту», наказу по відділу культури міськвиконкому № 56 від 17.06.2004 р. та Рішенню Криворізької міської ради № 1183 від 21.12.2016р. Таким чином від плати за навчання звільняються:

- діти з багатодітних сімей

- діти з інвалідністю

- діти-сироти

- діти позбавлені батьківського піклування

- діти з малозабезпечених сімей

З 01 січня 2020 року звільняються від плати за навчання також діти військовослужбовців, які загинули (померли), пропали безвісти в зоні проведення АТО та ООС або перебувають у полоні (Згідно рішення сесії VІІ скликання Криворізької міської ради від 24.12.2019 № 4328).

На підставі протоколу позачергового засідання №1 від 05.01.2023р. Криворізької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі міської ради «Про організацію освітнього процесу в змішаному форматі в ІІ півріччі 2022/2023 навчального року в закладах позашкільної та мистецької освіти м.Кривого Рогу» школа працює в змішаному режимі («онлайн», «офлайн»).

В зв’язку з тим, що в закладі немає укриття, індивідуальні заняття на музичному відділенні проводяться дистанційно (онлайн), також освітній процес організований на базі КЛ №35 «Імпульс» та КГ №41. Групові заняття з музично – теоретичних, хорових дисциплін та заняття учнів відділу образотворчого мистецтва відбуваються в КЛ №35 «Імпульс». Колективи хореографічного відділу проводять свої заняття в КГ №41.

В КЛ №35 «Імпульс» розроблений «Алгоритм дій учасників освітнього процесу при оголошенні сигналу «Повітряна тривога», з яким ознайомлені працівники закладу та чітко дотримуються вимог, зазначених у інструкції. Таким чином, в школі створені всі умови для безпеки навчального процесу.

Музичне відділення (термін навчання 6-8 років)

Фортепіано

Струнно-смичкові інструменти: скрипка, віолончель

Клас духових та ударних інструментів

Хоровий спів: класичний та естрадний вокал

Народні інструменти: баян, акордеон, гітара, бандура, сопілка, клас фольклору

На музичному відділенні створені дитячі творчі колективи – переможці обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів:

Хор молодших  класів "Victoria"

Хор старших класів "Елегія"

Вокальний ансамбль середніх класів «Дзвінка крапель»

Вокальний ансамбль старших класів «Цвіт акації»

Вокальний ансамбль хлопчиків «Казкова країна»

Вокальний ансамбль молодших класів «Дитячі мрії»

Ансамбль естрадної пісні «Асоль»

Ансамбль бандуристів «Первоцвіт»

Фольклорний ансамбль «Ожина»

Ансамбль скрипалів «Струни душі»

Духовий оркестр

Відділення образотворчого мистецтва (термін навчання 6-8 років)

Діти вивчають основи малюнку, живопису, композиції, скульптури, дизайну, комп’ютерної графіки, історії образотворчого мистецтва.

Хореографічне відділення (термін навчання 6-8 років)

Діти вивчають основи класичного, народно-сценічного, сучасного, естрадно-спортивного та бально-спортивного танцю.

На відділі створені дитячі творчі колективи – переможці обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів:

Ансамбль народно-сценічного танцю «Любава»

Ансамбль народно-сценічного танцю «Росава»

Ансамбль естрадного танцю «Антарес»

Ансамбль сучасного танцю «Леді Мікс»

Ансамбль бально-спортивного танцю «Гранд-Па»

Після закінчення школи діти отримують свідоцтво, яке дає можливість продовжувати освіту у спеціальних та вищих навчальних закладах.

Перелік документів, необхідних при вступі до школи :

-заява на ім'я директора

-копія свідоцтва про народження дитини

-договір про надання освітніх послуг

-медична довідка

Оплата за навчання дітей у КЗСМО«Школа мистецтв № 1»КМР з 01.09.2023 року (Згідно Наказу №55а від 31.08.2023р.):

1. Фортепіано - 250 грн.

2. Відділ народних інструментів:

- гітара - 250 грн.

- баян, акордеон - 150 грн.

- домра, бандура, балалайка - 150 грн.

- фольклор - 180 грн.

З. Хоровий відділ - 180 грн.

4. Вокал (естрадний, академічний) - 250 грн.

5. Духові інструменти (саксофон) та ударні інструменти - 200 грн.

6. Духові інструменти -150 грн.

7. Струнно-смичкові інструменти:

- скрипка - 200 грн.

- віолончель - 150 грн.

8. Хореографічний відділ - 250 грн.

9. Художній відділ - 200 грн.