Про школу

rainbow
Kids Drawing

Дорогі батьки!  Якщо ви хочете, щоб ваша дитина пізнала світ мистецтва і радість творчого спілкування, приводьте її в нашу школу.
Для вас завжди відкриті двері музичного, хореографічного та образотворчого мистецтва.
Бажаючим стикнутися зі світом музики ми можемо запропонувати навчання на музичному відділенні (термін навчання 6-8 років), де ми пропонуємо:

- фортепіано;

- струно-смичкові інструменти: скрипка;

- клас духових інструментів;

- класичний та естрадний вокал;

- а на народному відділі - акордеон, гітара, баян, бандура, сопілка та клас фольклору.

На музичному відділенні створені дитячі творчі колективи – переможці обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів: хор учнів молодших класів "Viktoria", хор учнів старших класів "Елегія", вокальні ансамблі "Дзвінка крапель" та "Цвіт акації", Зразковий аматорський ансамбль української пісні «Ожина», ансамбль бандуристів та гітаристів «Первоцвіт», ансамбль скрипалів «Струни душі», духовий оркестр.

Якщо ваша дитина хоче малювати, то ми пропонуємо навчання на відділенні образотворчого мистецтва (термін навчання 6-8 років), де учні вивчають основи малюнку, живопису, композиції, скульптури, дизайну, комп’ютерної графіки та історії мистецтва.

Тим , хто бажає залучитися до світу танцю, надана можливість вчитися на хореографічному відділенні (термін навчання 6-8 років), де учні вивчають основи народно-сценічного, естрадно-спортивного, сучасного та бального танцю.

На відділі працюють колективи - переможці обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів-фестивалів: ансамбль народного танцю «Любава», ансамбль народного танцю «Росава», ансамбль сучасного танцю «LediMix», ансамбль естрадно-спортивного танцю «Антарес» та ансамбль бально-спортивного танцю «Гранд-Па».

Після закінчення школи наші випускники отримують свідоцтво, яке дає можливість продовжувати освіту у вищих навчальних закладах.
Ми чекаємо наших майбутніх учнів і їх батьків, усіх тих,кому цікаво займатися творчістю і мистецтвом.

Сьогодні на підставі протоколу позачергового засідання №1 від 05.01.2023р. Криворізької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконкомі міської ради «Про організацію освітнього процесу в змішаному форматі в ІІ півріччі 2022/2023 навчального року в закладах позашкільної та мистецької освіти м.Кривого Рогу» школа працює в змішаному режимі («онлайн»,«офлайн»).

В зв’язку з тим, що в закладі немає укриття, індивідуальні заняття на музичному відділенні проводяться дистанційно (онлайн), також освітній процес організований на базі КЛ №35 «Імпульс» та КГ №41. Групові заняття з музикально – теоретичних, хорових дисциплін та заняття учнів відділу образотворчого мистецтва відбуваються в КЛ №35 «Імпульс». Колективи хореографічного відділу проводять свої заняття в КГ №41. В КЛ №35 «Імпульс» розроблений «Алгоритм дій учасників освітнього процесу при оголошенні сигналу «Повітряна тривога», з яким ознайомлені працівники закладу та чітко дотримуються вимог, зазначених у інструкції. Таким чином, в школі створені всі умови для безпеки навчального процесу.