Гордість школи

Учні  школи мистецтв №1 - натури творчі та захоплені. Вони цілеспрямовано опановують знання, набувають практичні навички, упевнено піднімаючись по сходинках сходів, що ведуть до вершин майстерності. Їх досягнення відмічені дипломами різних фестивалів і конкурсів.

Школа мистецтв пишається своїми випускниками. За 40 років школу закінчили більш 2000 учнів, з яких більше 500 - продовжили навчання в престижних вищих навчальних закладах Києва, Харкова, Львова, Одеси, Дніпропетровська та Кривого Рогу.

Серед них Врубльовський Володимир - заслужений діяч мистецтв України, диригент Донецького Національного оперного театру, Ануфриєва Катерина, Шарафутдінова Вікторія, Майстренко Надія, Соколовська Аліса, Паршина Анастасія та Кокошко Дмитро, Нескоромна Інна, Єфімова Олександра - солістка симфонічного оркестру Львівської національної філармонії, Єфімова Дар'я, Середа Павло.

Серед учнів відділу образотворчого мистецтва можна з гордістю назвати випускників, які продовжили навчання в престижних ВУЗах України та за її межами:Кур’ян Софія, Загородня Діана, Карпачова Валерія, Дрига Ксенія, Жежер Діана, Куртєєва Каріна, Козловський Родіон, Чепур Анастасія, Глушко Марія, Фурса Вероніка, Курсаненко Роман, Кияшко Павло, Смушко Дарина, Ботезат Діана, Ліфер Софія, Галєєва Мілана, Шитікова Мирослава, Довгаль Ольга, Зюкова Віолетта, Тихлівець Анастасія, Федорчук Анастасія, Мунтян Ельвіра, Бакальцева Катерина, Давидова Вікторія

Продовжують навчання та здобувають вищу освіту і учні хореографічного відділення : Явтухова Каріна, Бондаренко Ксенія, Целлєр Марина, Волкова Валерія, Дугінова Олександра, Лебідь Анастасія, Пашковська Карина, Вітренко Юлія. Працюють у галузі хореографічного мистецтва: Кром Карина, Герасименко Єлизавета, Мисляй Юлія

Деякі випускники  поповнили педагогічний колектив школи, продовжуючи славні традиції своїх викладачів: Бойко М.В., Олійник Н.І., Дудорова В.В., Хозіна І.В., Бєлова Ю.Р., Тимко Л.М., Верещака Л.О., Вербицька С.М.

Називаємо імена учнів і викладачів, які за останні роки вписують в літопис школи яскраві сторінки, своїми успіхами створюють їй імідж одного з перспективних навчальних закладів мистецтв нашого міста:

Фортепіанний відділ:

Данілов Іван (викладач Скворцова О.Д.)

Кухаренко Ілля (викладач Котельникова Н.Г.)

Петрина Марія (викладач Куклінська Л.С.)

Котовська Маргарита, Михайлова Ірина (викладач Бабушкіна О.С..)

Глінка Єлизавета (викладач Бойко М.В.) - поступила у 2023 році до Криворізького обласного фахового музичного коледжу на Спеціалізацію "Фортепіано"

Зуєнко Анастасія (викладач Скворцова О.Д.) - поступила у 2023 році до Кам'янського фахового музичного коледжу ім. М.Скорика на Відділ "Спів"

Відділ народних інструментів:

Полька Дмитро, Аммосов Станіслав (гітара, викладач Соколовська О.А.)

Максимець Анастасія (акордеон, викладач Кеда В.М. )

Дінслер Віталій (акордеон, викладач Клочкова О.П.)

Ашкелович Гліб (бандура, викладач Вербицька С.М.)

Оркестргвий відділ:

Пастернак Андрій (скрипка, викладач Кавіцька Т.М.)

Котов Семен, Гаєва Анастасія, Шереметьєв Михайло (духові та ударні інструменти, викладач Слободянюк В.О. )

Шур Ігор (викладач Останіна Т.Г. ) - вступив у 2023 році до Криворізького обласного фахового музичного коледжу на Спеціалізацію "Оркестрові струнні інструменти"

Вокально-теоретичний  відділ:

Обуховська Поліна, Качуренко Поліна (Вокал, викладач Чумаченко Т.В.)

Відділ образотворчого мистецтва:

Воловик Софія, Дєдов Микита, Самойленко Вероніка, Харченко Аліна, Новак Софі(викладач Дудорова В.В. .)

Бруховець Софія, Будяк Євгенія, Демидюк Андрій, Сарана Єлизавета(викладач Боброва Т.А. )

Старостіна Лідія, Цуркан Поліна, Чуйченко Дар'я, Давидова Ксенія, Нестеренко Кіра (викладач Білова Ю.Р.)

Бруснічкіна Мілана, Охріменко Єгор, Дерев'янко Олександр, Бакальцева Катерина (викладач Тимко Л.М.)

Суковська Софія, Сергієнко Анастасія, Ястребова Дарина, Рямова Софія, Бистрова Віра (викладач Красовська Л.І.)

Алексєєв Валерій, Ханюкова Софія, Чечель Мілана, Неруш Єва, Григор'єв Руслан (викладач Хозіна І.В.)

Хореографічний відділ :

Ансамбль народного танцю "Любава"(керівник Маркіна К.Ю.)

Колектив естрадного танцю "Антарес"(керівник Вігуро М.М.)

Колектив спортивно-бального танцю "Grand Pa"(керівник Клочко М.О.)

Дитячий танцювальний колектив "Росава"(керівник Ігнатенко О.В.)

Дитячий танцювальний колектив "ladyMix"(керівник Верещака Л.О..)