Партнери та консультанти

contact

Школа мистецтв  сьогодні – це дуже своєрідний позашкільний заклад, який виконує  різні функції професійного та загального музичного, хореографічного, образотворчого та естетичного виховання.

Такий синтез мистецтв ставить перед викладачами школи цілий ряд специфіч-них проблем, спонукає уважно вивчати та зберігати професійні традиції, новий прогресивний досвід музичного, образотворчого та хореографічного виховання, вести пошук нових форм та методів викладання, які забезпечують не тільки професійну  підготовку  учнів, але й виявлення та розвиток естетичних здібностей дітей. В процесі роботи з учнями  широко використовується  диференційний підхід, який дає можливість враховувати  інтереси та здібності дітей. Дуже важливо побудувати учбовий процес таким чином, щоб у дітей  була можливість вибору:  поглиблена спеціалізація з метою професійної орієнтації або загально-естетична освіта.  Багато років педагогічний колектив школи плідно працює з консультантами-викладачами музичного училища та факультету мистецтв КНУ КПІ. Консультанти закріплені окремо за кожним відділом - фортепіанний відділ – Кривохіжина Т.М., хоровий – Мєсропова Т.О.,  оркестровий - Кавіцька Т.М.., відділ народних інструментів (гітара) - Сергійчук П.М., відділ образотворчого мистецтва – Зєнькович Ю.О..

Протягом навчального року вони надають методичну та дієву допомогу викладачам по підбору програм, підготовці перспективних учнів до вступу в музичне училище та педагогічний університет, виступу на міських конкурсах та фестивалях, здійснюють ретельний аналіз виступу перспективних учнів на академічних концертах, проводять концерти студентів музичного училища для учнів школи. Ця велика робота сприяє підвищенню професійного та методичного рівня викладачів,  стимулює на творчий підхід до справи.

Криворізьке обласне музичне училище

Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Грабовського, 12

(0564)-90-05-34

www.komu.dp.ua