Колективи

У 1987 р. школа мистецтв №1 отримала довгождану нову двоповерхову будівлю з концертним залом, що послужило поштовхом  для створення дитячих творчих колективів. Одним з цих колективів був хор молодших класів, керівником якого була  Сторожко Тетяна Миколаївна. А надалі  хором молодших класів керувала Касьяненко Тетяна Олексіївна.

З 2004 року хором керує викладач Чумаченко Т.В.(концертмейстер Котельникова Н.Г.), яка дала назву колективу "Viktoria".

Основу хору складають учні 1-4 класів фортепіанного та хорового відділів. Головною метою  викладача  є залучення дітей з раннього віку до хорового співу. Хоровий спів є дієвим засобом виховання дітей. Він об'єднує їх у єдиний дружний колектив, організовує і дисциплінує, а головне – розвиває музикальність дітей, пам'ять, мислення, мовлення, сприйняття та інші  процеси.

Колектив є постійним учасником фестивалю - конкурсу " Співоча весна" на базі Криворізького обласного музичного училища. Приймає активну участь у шкільних та міських заходах , Всеукраїнських конкурсах хорових колективів. У 2012 році став лауреатом III  Всеукраїнського фестивалю - конкурсу народної творчості і сучасного мистецтва " Сузір" я талантів"  - III  премія, м.Жовті Води.  Хор школи мистецтв гідно показує свою роботу.

У 2012 році був створений ансамбль старших класів «New Art», а з часом з'являється новий колектив -  Ансамбль учнів молодших класів "Дзвінка крапель", який  бере активну участь у міських, всеукраїнський та міжнародних конкурсах, де посіває призові місця.

Учні хорового відділу приймають активну участь в міських , обласних,регіональних ,Всеукраїнських та міжнародних вокальних  фестивалях та конкурсах, де стали лауреатами I ,  II , III ступенів, неодноразово отримували відзнаки за популяризацію української пісні.